fbpx

Tarasy

Idealne uzupełnienie do Waszych domków modułowych

Justyna, Opiekun Klienta

+48 797 591 233
kontakt@loftowedomy.pl

Klasyczny taras

Proste i efektywne rozwiązanie. Zbudowany na stalowym stelażu, w łatwych do ułożenia i przenoszenia modułach. Taki taras doskonale powiększa powierzchnię użytkową domku rekreacyjnego i jednocześnie stanowi spójne oraz ekonomiczne rozwiązanie. Ustal z nami materiał oraz kolor z palety RAL i podkreśl piękno swojego nowego domku rekreacyjnego.

już od 615 zł. brutto za mkw.

Wyższy poziom

Czasami Wasze piękne działki aż proszą się o nieszablonowe rozwiązania. Doskonale rozumiemy potrzebę stworzenia cudownych aranżacji tarasów będących pomostami lub wysokimi punktami widokowymi. Tarasy budujemy na projektowanych i spawanych przez nas konstrukcjach stalowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i własnej spawalni, jesteśmy w stanie zbudować taras dospasowany do najbardziej wymagających warunków terenu.

cenę ustalimy po pierwszej wizycie na miejscu budowy

Luksus

Masz działkę i swój dom rekreacyjny, ale wiesz, że to wszystko można uzupełnić wyższym poziomem wyposażenia i odrobiną luksusu. Wbrew pozorom, inwestycja w basen kanadyjski czy balię ogrodową z jacuzzi to niski wydatek w relacji do oszałamiającego efektu rekreacyjnego i wizualnego. Z przyjemnością wykorzystamy nasze umiejętności i doświadczenie, aby stworzyć perfekcyjne miejsce na ziemi dla Ciebie i Twoich bliskich.

cenę ustalimy po pierwszej wizycie na miejscu budowy

Zapytaj o wycenę