fbpx

Domy Modułowe do 35m2

Bogey Studio

Odkryj modułowy domek Bogey Studio - przestrzeń dostosowaną do Twoich pasji, która pozwoli Ci znaleźć harmonię, spokój i wyjątkową inspirację w bliskości natury.

Bogey Living

Odkryj komfort i elegancję ukrytą w niewielkim domku modułowym!

Eagle

Luksus i wygoda - to wszystko znajdziesz w naszym modułowym domku Eagle! Jego nowoczesny design i wysokiej jakości materiały tworzą idealne połączenie, gdzie styl spotyka się z komfortem, a przyroda wtapia się w Twoją przestrzeń życiową.

Mulligan

Dom modułowy Mulligan - harmonijne połączenie dwóch modułów, dużych przeszkleń i otwartej przestrzeni, które zapewniają wyjątkowe doświadczenie w domu w zgodzie z naturą.

Loft

Loft oferuje duże przeszklenia, niemal 6 metrów wysokości, oraz urokliwą antresolę. To wnętrze pełne światła, przestrzeni i inspiracji, gdzie połączenie designu z naturą sprawia, że każdy dzień jest pełen komfortu.

Birdie Split

Najpopularniejszy model wśród naszych klientów! Rozwiązanie idealne zarówno do indywidualnej rekreacji jak i jako element oferty ośrodków wczasowych

Birdie

Najpopularniejszy model wśród naszych klientów! Rozwiązanie idealne zarówno do indywidualnej rekreacji jak i jako element oferty ośrodków wczasowych

Albatros

Funkcjonalny dom modułowy z dużymi przeszkleniami bocznymi i dwiema sypialniami

Konstrukcje z kontenerów

W Boxtainer produkujemy wszelkiego typu konstrukcje oparte o pojedyczne kontenery lub w zestawach. W ofercie znajdziesz kontenery: usługowe, handlowe, mieszkalne, biurowe, socjalne i sanitarno-higieniczne i wiele innych. Nasze kontenery mieszkalne oferują komfortowe zakwaterowanie z możliwością indywidualnej aranżacji. Kontenery biurowe zapewniają wygodną przestrzeń do pracy, a socjalne i sanitarno-higieniczne spełniają normy bezpieczeństwa i higieny. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż, zapewniając kompleksową obsługę.

Hale, Korty, Boiska

Tenistal to 20 lat doświadczenia produkucji hal ze stali lub drewna. Oferujemy hale sportowe, przemysłowe i magazynowe, które cechują się wysoką jakością, nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą  produkcję, transport, montaż i serwisowanie. Dzięki nowoczesnym technologiom i ekologicznym materiałom, nasze produkty są trwałe i przyjazne środowisku.