Domy Modułowe do 70m2

Domy modułowe całoroczne bez pozwolenia 70m2
Gotowe domy prefabrykowane pod klucz 70m2

Projekty domów modułowych do 70m2

Budowa własnego domu jeszcze nigdy nie była tak prosta! Projekty domów modułowych do 70m2 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą postawić własne cztery kąty szybko i bez konieczności angażowania dużej ilości środków finansowych. Loftowe domy modułowe powstają dzięki specjalistom doświadczonym w temacie modułowego budownictwa.

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, wykorzystując przy tym nowoczesne, sprawdzone technologie. Dzięki temu możesz cieszyć się stylowym domem modułowym bez względu na panujące warunki pogodowe – deszcz, śnieg czy mróz. Konstruowane przez nas domy modułowe do 70m2 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zamieszkać we własnym domu w ciągu kilku lub kilkunastu tygodni. Powierzchnia 70m2 doskonale sprawdzi się w przypadku kilkuosobowej rodziny. Sprawdź nasze propozycje.

Projekty domów modułowych do 70m2 – zalety

Zastanawiasz się, czy inwestycja w dom modułowy do 70m2 to dobry sposób na ulokowanie środków? Weź pod uwagę multum korzyści, które wiążą się z taką decyzją. Domy modułowe to konstrukcje ekologiczne i ekonomiczne. Nie tylko sama ich budowa jest tańsza w porównaniu z domem powstałym z pomocą tradycyjnego budownictwa. Oprócz tego połączone ze sobą moduły są energooszczędne, dlatego ogrzanie pomieszczeń wcale nie wiąże się z dużym wydatkiem.

Wszystko dzięki specjalnym materiałom wykorzystywanym do produkcji. Gwarantują one świetną izolację i sprawiają, że zimą w domu zatrzymywane jest ciepło, natomiast latem może panować przyjemny chłód. To właśnie dlatego też projekty domów modułowych do 70m2 uznaje się za uwzględniające ekologiczne rozwiązania. Dużą zaletą domów modułowych do 70m2 jest brak konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę, co przyczynia się do znacznie szybszej realizacji całego przedsięwzięcia.

Projekt prefabrykowanego domu 70m2 parterowy

Konstrukcja parterowa to wiele zalet, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Dzięki braku dodatkowych pięter nie musimy martwić się męczącym chodzeniem po schodach, które w przypadku dzieci i zwierząt mogłyby dodatkowo stanowić zagrożenie. Brak schodów to przydatne rozwiązanie w przypadku osób starszych lub posiadających problemy z poruszaniem się. Oprócz tego spędzanie czasu w parterowym domu przybliża nas do otaczającej natury.

Projekt domu nowoczesna stodoła 70m2

Jeśli Twoim marzeniem jest modny i stylowy dom, loftowe domy modułowe będą w Twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. Wśród naszych projektów znajdziesz bowiem domy, które świetnie wpisują się w uwielbianą w ostatnim czasie koncepcję nowoczesnej stodoły. Przestronny wysoki budynek ze spadzistym dachem przypomina stodołę w modernistycznym wydaniu. Co więcej jest on gwarancją przestronnego i jasnego wnętrza, w którym mieszkanie będzie naprawdę komfortowe. Wybierz swój własny projekt domu nowoczesna stodoła 70m2 i zamieszkaj w gustownej przestrzeni.

Projekt domu do 70m2 powierzchni zabudowy

Domy modułowe wcale nie muszą być małe, z czym kojarzy je wiele osób! W ofercie loftowedomy.pl znajdziesz wspaniałe projekty domu do 70m2 powierzchni zabudowy. Taka powierzchnia jest gwarancją komfortowego mieszkania w przypadku kilkuosobowej rodziny. Dużym atutem takiej wielkości domu jest fakt, że nie musimy w jej przypadku ubiegać się o pozwolenie na budowę. W razie takiej potrzeby dom możemy wzbogacić o dodatkową powierzchnię, czyli antresolę, zyskując w ten sposób sypialnię bądź garderobę.

Projekt domu prefabrykowanego 70m2 parterowy bez pozwolenia

Domy do 70m2 cieszą się dużą popularnością z wielu powodów, a jednym z nim są przepisy prawne, według których osoba decydująca się na budowę takiego domu nie musi starać się o pozwolenie. Dodatkowymi wymaganiami jest również to, aby dom był jednorodzinny oraz wolnostojący. Osoba inwestująca w projekt domu 70m2 parterowego bez pozwolenia nie może robić tego z myślą o wynajmie – w innym przypadku pozwolenie będzie konieczne. Kolejnym ważnym punktem przepisów mówiących o domach bez pozwolenia jest uwzględnienie wyłącznie dwóch kondygnacji. Wyższe budynki będą wyłączone z prawa do budowy bez pozwolenia.
Projekt domu 70m2 parterowy z płaskim dachem

Projekt domu 70m2 i płaski dach?

To jedna z opcji oferowanych przez loftowedomy.pl! Jakie są zalety takiego wariantu? Tworząc antresolę, zyskujemy większą powierzchnię, która będzie wygodna i w pełni dostępna. Nie będzie tam bowiem skosów charakterystycznych dla spadzistego dachu. Kolejnym ważnym czynnikiem jest oryginalna estetyka wynikająca z koncepcji płaskiego dachu. Zapoznaj się z naszymi projektami lub skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnego pomysłu na projekt domu do 70m2 powierzchni zabudowy.