Projekty Domów

Projekty domów 35m2

Domy modułowe bez pozwolenia 35m2

Projekty domów 70m2

Wszystkie domy modułowe powyżej 35m2

Biura - pawilony modułowe

Kontenery morskie

Kontakt

SPOTKAJMY SIĘ W NASZYM BIURZE

Adres:
Domachowo 19, 83-041 Mierzeszyn
Telefon:
+48 797 591 233
E-mail:
kontakt@loftowedomy.pl

  Projekty domów modułowych – kluczowe informacje

  Domy modułowe cieszą się coraz większą popularnością. Inwestują w nie nie tylko osoby szukające swojego własnego miejsca przynoszącego wytchnienie, ale również nastawieni na wynajem przedsiębiorcy. Wpływa na to oryginalny charakter domów modułowych oraz cały szereg korzyści płynących z decyzji o zakupie. Największym atutem tego rodzaju budownictwa jest szybki czas realizacji. Twój własny dom może bowiem powstać w zaledwie kilka tygodni! Proces montażu domu modułowego rozpoczyna się w fabryce – to tam przygotowywane i łączone są poszczególne komponenty. Na działkę, na której ma stać dom, trafia więc gotowa konstrukcja. Krótszy czas realizacji wynika również z faktu, że dom modułowy w oferowanych przez nas wariantach nie wymaga uzyskiwania pozwolenia.

  Kluczem do pełnego zadowolenia jest zgodny z oczekiwaniami projekt. Na naszej stronie możesz zapoznać się z nowatorskimi projektami domów modułowych – posiadamy wiele różnych propozycji. Stanowią one połączenie loftowego stylu będącego naszym znakiem rozpoznawczym z rozmaitymi rozwiązaniami dopasowanymi do różnych potrzeb użytkowników. Zapoznaj się z naszymi propozycjami już dziś i ciesz się stylowym domem modułowym.

  Projekty domów modułowych – cena

  Zaletą, która przemawia za inwestycją w dom modułowy jest bez wątpienia cena. Koszt takiej konstrukcji jest bowiem niższy niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. W związku z tym decydując się na zakup domu modułowego, oszczędzamy nie tylko czas, ale również środki pieniężne. Stworzone z wysokiej jakości modułów domy to doskonała opcja dla osób posiadających ograniczony budżet. Mniejsza ilość zebranych oszczędności nie oznacza więc, że nie masz szans na budowę własnego domu modułowego!

  Od czego zależy konkretna cena domu modułowego? Największe znaczenie będzie miała oczywiście jego powierzchnia. W naszej ofercie znajdziesz domy modułowe o powierzchni 35 oraz 70m2. Dostępne projekty domów modułowych jesteśmy w stanie dopasować do Twoich własnych potrzeb. Przykładowo, konstrukcja może zostać wzbogacona o antresolę lub dodatkowe pomieszczenia – oddzielną sypialnię lub pomieszczenie gospodarcze. Takie elementy również wpłyną na ostateczny koszt inwestycji.

  Projekty domów modułowych z kosztorysem

  Każdy inwestor planujący przedsięwzięcie, jakim jest budowa domu, chce wiedzieć, jaki koszt w związku z tym poniesie. Szczegółowy kosztorys zawiera informacje dotyczące czasu realizacji przedsięwzięcia, ilości zużytych materiałów, ich cen i kosztu wykonanych prac.

  Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów projektu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom. Chętnie pomożemy Ci w zdefiniowaniu potrzeb i doborze rozwiązań, które będą w danym przypadku najlepsze. Nasi specjaliści są gotowi nieść Ci rzetelną pomoc i doradztwo, ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości związanych z opłacalnością inwestycji, jesteśmy gotowi udzielić Ci wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Po ustaleniu ostatecznego konceptu przedstawiamy naszym Klientom projekty domów modułowych z kosztorysem, dzięki którym mogą oni poznać pełny koszt przedsięwzięcia. Dbamy o to, aby inwestor wiedział, na co przeznaczane są środki składające się na cenę całej realizacji.

  Projekty domów modułowych parterowych – zalety

  Chcesz zachować bliższy kontakt z naturą? Dom modułowy umieszczony blisko lasu, rzeki lub jeziora pozwoli Ci cieszyć się na co dzień tym, co ma do zaoferowania otaczająca przyroda. Prawdziwy komfort zapewniają projekty domów modułowych parterowych, w przypadku których użytkownik ma stałą styczność z naturą. Wystarczy jedynie udać się na stanowiący część domu taras, aby podziwiać piękne widoki i oddychać czystym, świeżym powietrzem.

  Projekty domów modułowych parterowych cieszą się również popularnością z innego powodu. Wszystko to z uwagi na wynikające z nich bezpieczeństwo. Inwestując w parterowy dom modułowy, użytkownik może mieć pewność, że konstrukcja nie będzie stanowiła zagrożenia dla dziecka. To również najlepsze rozwiązanie w przypadku osób posiadających problemy z poruszaniem się.

  Nasze modułowe domy parterowe są przytulne i przestronne nawet w przypadku projektu przewidującego niewielką powierzchnię. Wszystko dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dużym oknom gwarantującym dopływ światła słonecznego. W razie takiej potrzeby parterowy układ domu modułowego może zostać wzbogacony o antresolę, która będzie stanowiła dodatkową powierzchnię. Taki element konstrukcji domu modułowego świetnie sprawdzi się jako sypialnia, garderoba lub gabinet. Wystarczy, że nakreślisz nam swoje wymagania, a my zrobimy wszystko, aby projekt domu modułowego parterowego je spełniał. Twoja wygoda jest naszym priorytetem.

  Projekty domów modułowych całorocznych – czy są dostępne?

  Zastanawiasz się, czy dom modułowy może być traktowany jako konstrukcja całoroczna? Oczywiście! Oferowane przez nas projekty domów modułowych całorocznych uwzględniają rozwiązania gwarantujące komfortowe warunki o każdej porze roku, również zimą. Loftowe domy modułowe mogą bowiem zostać wyposażone w wybrany sposób ogrzewania. W razie wątpliwości co do wyboru najlepszej opcji, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

  Co jeszcze sprawia, że projektowane przez nas domy modułowe mogą pełnić funkcję całorocznego dachu nad głową? Przyczyniają się do tego specjalne rozwiązania, które sprawiają, że konstrukcja jest energooszczędna i rewelacyjnie trzyma ciepło zgromadzone we wnętrzu. Istotną rolę odgrywa pod tym względem zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Doskonała izolacja zastosowana w naszych domach modułowych zagwarantuje Ci komfortowe warunki przez cały rok.